Archery tag – przeszkody

Oferowane przez Naszą firmę  figury do ARCHERY TAG – paintball łuczniczy  zostały zaprojektowane specjalnie dla fanów wal łuczników  którzy chcą wzbogacić swoja grę o dodatkowe elementy.

Figury są wykonane z wytrzymałej i  zbrojonej foli PVC co czyni je trwałymi, zapewnia im długotrwałą żywotność oraz odporność na uszkodzenia podczas intensywnych gier.

Wszystkie figury posiadają uchwyty do mocowania w  podłoże w pionie jaki i w poziomie, oraz odrębny zawór do pompowania.

Na indywidualne zamówienie montowane są na nich uchwyty do powieszenia np.  baneru reklamowego czy informacji „ start” „ meta „. Każda nasza figura archery Tag  przed sprzedażą jest testowana.

W naszej ofercie znajdują się figury o różnych kształtach takich jak:

  • piramidy
  • walce
  • trójkąty
  • kostki
  • i wiele innych

dzięki temu można stworzyć własne pole do rozgrywek  lub skorzystać z naszej propozycji gdyż posiadamy w ofercie kilka gotowych zestawów.

Każdy zestaw pakowany jest w torby co umożliwia łatwy ich transport .

Istnieje również dobór kolorystyki jak i wymiarów aby każdy mógł stworzyć swój własny plac do gry w paintball i wzbogacić każda grę oraz zapewnić maximum frajdy i emocji.

Figury do archery tag wykonujemy na zamówienie co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego projektu. Mamy wtedy możliwość omówienia z klientem jego wizji oraz potrzeb dotyczących figur

Różnorodność  figur  pozwala na dopasowanie do różnych gier i stylów rozrywki , można je również używać do takich gier jak np. Speedball, Paintball czy Laser Tag , oraz poszczególne kształty mogą służyć jako bandy, odbojniki, wytyczać trasy itp., wszystko zależy od wyobraźni.

ZOBACZ GIGANTYCZNE KOSTKI