Figury do paintball

Oferowane przez firmę Esox figury zostały zaprojektowane specjalnie dla fanów paintballa którzy chcą wzbogacić swoja grę o dodatkowe elementy. Figury są wykonane z wytrzymałej i  zbrojonej foli PVC co czyni je trwałymi, zapewnia im długotrwałą żywotność oraz odporność na uszkodzenia podczas intensywnych gier.

Wszystkie figury posiadają uchwyty do mocowania w  podłoże w pionie jaki i w poziomie, oraz odrębny zawór do pompowania. Na indywidualne zamówienie montowane są na nich uchwyty do powieszenia np.  baneru reklamowego czy informacji „start” „meta„.

Każda nasza figura do paintball przed sprzedażą  jest testowana.

W naszej ofercie znajdują się figury o różnych kształtach takich jak:

  •  piramidy,
  •  walce,
  •  trójkąty,
  •  kostki,
  •  i wiele innych

dzięki temu można stworzyć własne pole do rozgrywek paintball lub skorzystać z naszej propozycji gdyż posiadamy w ofercie kilka gotowych zestawów figur do paintballa. Każdy zestaw pakowany jest w torby co umożliwia łatwy ich transport

Istnieje również dobór kolorystyki jak i wymiarów aby każdy mógł stworzyć swój własny plac do gry w paintball i wzbogacić każda grę oraz zapewnić maximum frajdy i emocji.

Figury do paintball wykonujemy na zamówienie co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego projektu. Mamy wtedy możliwość omówienia z klientem jego wizji oraz potrzeb dotyczących figur do paintballa.

Różnorodność naszych figur do paintballa pozwala na dopasowanie do różnych gier i stylów rozrywki , można je również używać do takich gier jak np. Speedball, ArcheryTag czy Laser Tag , oraz poszczególne kształty mogą służyć jako bandy, odbojniki, wytyczać trasy itp., wszystko zależy od wyobraźni

 

Katalog / Cennik